Проживання – Tur House

Проживання

Ми створили відчуття прозорості та свіжості, наповнили простір світлом та доповнили незабутню природну атмосферу дерев’яними акцентами, м’якими кофортними підлогами та сучасним дизайном. Вражаючі види з вікон захоплять твою уяву, нададуть сил і створять відчуття повного єднання з природою.

УВАГА: Під час свят збільшено подвійний тариф на проживання у готелі та котеджах. Бронюйте заздалегідь та уникайте непередбачених витрат.

Ми створили відчуття прозорості та свіжості, наповнили простір світлом та доповнили незабутню природну атмосферу дерев’яними акцентами, м’якими кофортними підлогами та сучасним дизайном. Вражаючі види з вікон захоплять твою уяву, нададуть сил і створять відчуття повного єднання з природою. УВАГА: Під час свят збільшено подвійний тариф на проживання у готелі та котеджах. Бронюйте заздалегідь та уникайте непередбачених витрат.

Наша атмосфера

Відгуки

TUR House
4.8
На основі 23 відгуків
powered by Google
Дуже комфортні будиночки! Зручні ліжка, в будиночку є все необхідне, камін з дровами.... Чисте повітря, шикарний парк та його мешканці. Тварини в природі - радість очам та серцю! Любителям коней, ніби сюди! Незрівнянна стайня, добірні конячки на яких можна кататися! Тому, хто не вміє, можна брати уроки. Рекомендую парк! ЕКО парк природи Беремицьке!
Приїздили з дівчиною погуляти. Халишилися в готелі на ночівлю. Дякуємо дуже!!! Чудове місце! Приємні ціни. Природа дуже жива! Багато привітних звірів! Круті фотки вийшли! Процвітайте! Приїдемо ще!
Илья RuckusИлья Ruckus
15:20 29 Dec 21
Приїжджав із друзями та родиною. Чудово відпочили. Дуже привітний персонал. Банька вогонь та пара 🙂
Irina SolovyovaIrina Solovyova
14:27 29 Dec 21
Відпочивали з донькою у вихідні дні. Здобули масу позитивних емоцій! Свіже повітря, краса навколо! Затишний, теплий будиночок, чиста постіль, тиша. Перезавантаження на 100%. Дякуємо за гостинність та якісний сервіс. Будемо частими гостями;))
Darina ZainchukovskayaDarina Zainchukovskaya
14:22 29 Dec 21
Дуже раді, що є таке чудове місце для відпочинку на природі. Були сім'єю, орендували Будиночки, каталися на Конях. Чисто, затишно, красиво, чисте та свіже повітря. Тварини чисті, доглянуті. Обов'язково приїдемо ще!
js_loader

Контакти

  • +380961275553
  • 55 км. від Києва, с. Беримицьке